Regional Quarter-Finals
|
Regional Semi-Finals
|
Regional Finals
|
Sectional Semi-Finals
|
Sectional Finals
|
State Semi-Finals
|
State Finals
|
|
(1) Colfax
|
|
|
|
Colfax Glenwood City
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(9) Grantsburg (8) Glenwood City
|
|
|
Colfax Cameron
|
|
(5) Ladysmith (12) Cumberland
|
|
|
|
Ladysmith Cameron
|
|
|
Colfax St. Croix Falls
|
|
(4) Cameron
|
|
|
|
|
(3) Unity
|
|
|
|
Unity Boyceville
|
|
|
|
Colfax Melrose-Mindoro
|
|
(11) Chetek-Weyerhaeuser (6) Boyceville
|
|
|
Unity St. Croix Falls
|
|
(7) Shell Lake (10) Webster
|
|
|
|
Shell Lake St. Croix Falls
|
|
|
|
|
(2) St. Croix Falls
|
|
|
|
|
(1) Melrose-Mindoro
|
|
|
|
Melrose-Mindoro Augusta
|
|
|
|
|
Melrose-Mindoro Colby
|
|
(9) Cadott (8) Augusta
|
|
|
Melrose-Mindoro Osseo-Fairchild
|
|
(5) Fall Creek (12) Whitehall
|
|
|
|
Fall Creek Osseo-Fairchild
|
|
|
Melrose-Mindoro Durand
|
|
(4) Osseo-Fairchild
|
|
|
|
|
(3) Regis
|
|
|
|
Regis Spring Valley
|
|
|
|
|
|
(11) Spring Valley (6) Cochrane-Fountain City
|
|
|
Regis Durand
|
|
(7) Mondovi (10) Stanley-Boyd
|
|
|
|
Mondovi Durand
|
|
|
|
|
(2) Durand
|
|
|
|
|
(1) Colby
|
|
|
|
Colby Phillips
|
|
|
|
|
|
Melrose-Mindoro Aquinas
|
|
(9) Marathon (8) Phillips
|
|
|
Colby Pacelli
|
|
(5) Auburndale
|
|
|
|
Auburndale Pacelli
|
|
|
Colby Neillsville
|
|
(4) Pacelli
|
|
|
|
|
(3) Necedah
|
|
|
|
Necedah Abbotsford
|
|
|
|
Colby Crandon
|
|
(11) Spencer (6) Abbotsford
|
|
|
Necedah Neillsville
|
|
(7) Westfield Area (10) Chequamegon
|
|
|
|
Westfield Area Neillsville
|
|
|
|
|
(2) Neillsville
|
|
|
|
|
(1) Bonduel
|
|
|
|
Bonduel Iola-Scandinavia
|
|
|
|
|
|
|
(9) Menominee Indian (8) Iola-Scandinavia
|
|
|
Bonduel Shiocton
|
|
(5) Shiocton
|
|
|
|
Shiocton St. Mary Central
|
|
|
Bonduel Crandon
|
|
(4) St. Mary Central
|
|
|
|
|
(3) Crivitz
|
|
|
|
Crivitz Manawa
|
|
|
|
|
|
(11) Coleman (6) Manawa
|
|
|
Crivitz Crandon
|
|
(7) Oconto (10) Weyauwega-Fremont
|
|
|
|
Oconto Crandon
|
|
|
|
|
(2) Crandon
|
|
|
|
|
(1) Aquinas
|
|
|
|
Aquinas Fennimore
|
|
|
|
|
|
|
|
(9) Fennimore (8) Boscobel
|
|
|
Aquinas Lancaster
|
|
(5) Lancaster
|
|
|
|
Lancaster Cuba City
|
|
|
Aquinas Mineral Point
|
|
(4) Cuba City
|
|
|
|
|
(3) Darlington
|
|
|
|
Darlington Wisconsin Heights
|
|
|
|
Aquinas Belleville
|
|
(6) Wisconsin Heights
|
|
|
Darlington Mineral Point
|
|
(7) Luther (10) Brookwood
|
|
|
|
Luther Mineral Point
|
|
|
|
|
(2) Mineral Point
|
|
|
|
|
(1) Markesan
|
|
|
|
Markesan Cambridge
|
|
|
|
|
Aquinas Milwaukee Academy of Science
|
|
(9) Cambridge (8) Princeton/Green Lake
|
|
|
Markesan New Glarus
|
|
(5) Waterloo (12) Williams Bay
|
|
|
|
Waterloo New Glarus
|
|
|
Markesan Belleville
|
|
(4) New Glarus
|
|
|
|
|
(3) Brodhead
|
|
|
|
Brodhead Parkview
|
|
|
|
|
|
(11) Montello (6) Parkview
|
|
|
Brodhead Belleville
|
|
(7) Pardeeville (10) Deerfield
|
|
|
|
Pardeeville Belleville
|
|
|
|
|
|
(2) Belleville
|
|
|
|
|
(1) Mishicot
|
|
|
|
Mishicot Oshkosh Lourdes
|
|
|
|
|
|
|
(9) Oshkosh Lourdes (8) Kohler
|
|
|
Mishicot Winnebago Lutheran
|
|
(5) Manitowoc Lutheran (12) Reedsville
|
|
|
|
Manitowoc Lutheran Winnebago Lutheran
|
|
|
Mishicot Howards Grove
|
|
(4) Winnebago Lutheran
|
|
|
|
|
(3) Oostburg
|
|
|
|
Oostburg St. Mary's Springs
|
|
|
|
Howards Grove Milwaukee Academy of Science
|
|
(11) Sevastopol (6) St. Mary's Springs
|
|
|
Oostburg Howards Grove
|
|
(7) Algoma (10) Manitowoc Roncalli
|
|
|
|
Algoma Howards Grove
|
|
|
|
|
(2) Howards Grove
|
|
|
|
|
(1) Racine Lutheran
|
|
|
|
Racine Lutheran Horicon
|
|
|
|
|
|
|
(9) Horicon (8) Palmyra-Eagle
|
|
|
Racine Lutheran Milwaukee Academy of Science
|
|
(5) Random Lake (12) Destiny
|
|
|
|
Random Lake Milwaukee Academy of Science
|
|
|
Milwaukee Academy of Science The Prairie School
|
|
(4) Milwaukee Academy of Science
|
|
|
|
|
(3) Ozaukee
|
|
|
|
Ozaukee Dodgeland
|
|
|
|
|
|
(11) Kenosha Christian Life (6) Dodgeland
|
|
|
Ozaukee The Prairie School
|
|
(7) Hope Christian (10) Kenosha St. Joseph's
|
|
|
|
Kenosha St. Joseph's The Prairie School
|
|
|
|
|
(2) The Prairie School
|
|
|
|