(1) Matt Olivo/Aaron Freeman (Repulsion) (8) Mitch Dickinson (Heresy/Unseen Terror)
|
Matt Olivo/Aaron Freeman (Repulsion) Jesse Pintado (Terrorizer/Napalm Death)
|
|
Scott Hull (Agoraphobic Nosebleed/Pig Destroyer) Steve Heritage (Assück)
|
|
Steve Burda/Shane McLachlan (Phobia) Beau (Insect Warfare)
|
(1) Steve Burda/Shane McLachlan (Phobia) (8) Marissa Martinez (Cretin)
|
(4) Jesse Pintado (Terrorizer/Napalm Death) (7) Mitch Harris (Napalm Death/Righteous Pigs)
|
Jesse Pintado (Terrorizer/Napalm Death) Brent McCarty (Brutal Truth)
|
Beau (Insect Warfare) Steve Heritage (Assück)
|
(6) Beau (Insect Warfare) (7) Shinji (324)
|
(2) Bill Steer (Napalm Death/Carcass) (6) G. Toshimi (S.O.B.)
|
Bill Steer (Napalm Death/Carcass) Brent McCarty (Brutal Truth)
|
Steve Heritage (Assück) Rasyid (Wormrot)
|
(3) Chris Richardson (Kill the Client) (2) Steve Heritage (Assück)
|
(3) Brent McCarty (Brutal Truth) (5) Kurt Habelt (Siege)
|
Brent McCarty (Brutal Truth) Scott Hull (Agoraphobic Nosebleed/Pig Destroyer)
|
Steve Heritage (Assück) Takafumi Matsubara (Mortalized/GridLink)
|
(4) Mika Aalto (Rotten Sound) (5) Rasyid (Wormrot)
|
(1) Steve Procopio/Jim Baglino (Human Remains) (8) Kapo (Swarrrm)
|
Steve Procopio/Jim Baglino (Human Remains) Papirmollen (Parlamentarisk Sodomi/PSUDOKU)
|
Takafumi Matsubara (Mortalized/GridLink) Dorian Rainwater (Noisear/Kill the Client)
|
(1) Takafumi Matsubara (Mortalized/GridLink) (8) Ryan Page (Body Hammer/Robocop)
|
(6) Papirmollen (Parlamentarisk Sodomi/PSUDOKU) (7) Pingdum (Total Fucking Destruction)
|
Papirmollen (Parlamentarisk Sodomi/PSUDOKU) Scott Hull (Agoraphobic Nosebleed/Pig Destroyer)
|
Takafumi Matsubara (Mortalized/GridLink) Erik Burke (Lethargy/Sulaco/Brutal Truth)
|
(2) Rob Marton (Discordance Axis) (7) Dorian Rainwater (Noisear/Kill the Client)
|
(3) Mieszko Talarczyk (Nasum) (2) Scott Hull (Agoraphobic Nosebleed/Pig Destroyer)
|
Scott Hull (Agoraphobic Nosebleed/Pig Destroyer) Richard Johnson (Enemy Soil/Drugs of Faith)
|
Erik Burke (Lethargy/Sulaco/Brutal Truth) Chris Arp (Psyopus)
|
(3) Erik Burke (Lethargy/Sulaco/Brutal Truth) (6) Ryan Unks/Paul Nowoczynski (CiC)
|
(4) Richard Johnson (Enemy Soil/Drugs of Faith) (5) Eduardo Borja (Maruta)
|
|
|
(4) Sebastian Rokicki (Antigama) (5) Chris Arp (Psyopus)
|