|
XANDER BARBER (Fal) James Stinson (MB)
|
|
|
|
Gabe Berman (CE) ISAAC SWAIN (Med Val)
|
Calvin Vincent (EL) Gabe Berman (CE)
|
Harrison Withee (HA James Stinson (MB)
|
XANDER BARBER (Fal) Drake Turcotte (Skow)
|
Gabe Berman (CE) ALBERTO CUTONE (Ken)
|
(11) ISAAC SWAIN (Med Val)
|
Will Guerin (Port) Jacob Scrapchansky (Bruns)
|
Will Guerin (Port) Drake Turcotte (Skow)
|
Andi Cobaj (Yar) ALBERTO CUTONE (Ken)
|
Andi Cobaj (Yar) Fernando Calderon Arceo (FA)
|
Drake Turcotte (Skow) Koa Barrett (Ells)
|
XANDER BARBER (Fal) Henry Kerr (Wayn)
|
|
ALBERTO CUTONE (Ken) TERRY MA (TA)
|
|
|
SAM POTH (JB) Andre Violette (Yar)
|
Finn Castrucci (HA) Jeff Adey (Wayn)
|
Rath Schoenthal (LA) Finn Castrucci (HA)
|
Philip Delle Karth (TA) Andre Violette (Yar)
|
Andre Violette (Yar) Henry Kerr (Wayn)
|
|
Jeff Adey (Wayn) TERRY MA (TA)
|
Jackson Haskell (Bang) Jeff Adey (Wayn)
|
(9) MAX FRIEDLANDER (MDI)
|
MAX FRIEDLANDER (MDI) Henry Kerr (Wayn)
|
Luke Carey (Carr) TERRY MA (TA)
|
Luke Carey (Carr) Garett LeTourneau (PI)
|
Henry Kerr (Wayn) Carson Cyr (Madaw)
|
XANDER BARBER (Fal) KHANG DUY VINH NGUYEN (FA)
|
XANDER BARBER (Fal) SAM YOON (Fal)
|
ALBERTO CUTONE (Ken) SAM YOON (Fal)
|
|
(4) KHANG DUY VINH NGUYEN (FA)
|
KHANG DUY VINH NGUYEN (FA) Casey Duncan (LA)
|
Diego Vazquez (MB) QUINN FEDERLE (Yar)
|
Lucas Pawlina (EL) Diego Vazquez (MB)
|
Casey Duncan (LA) Isaac Staples (PI)
|
KHANG DUY VINH NGUYEN (FA) Xavier Deschaine (VB)
|
|
QUINN FEDERLE (Yar) WESTY GRANHOLM (MDI)
|
|
Will Best (Yar) Sam Hebert (Carib)
|
Sam Hebert (Carib) Xavier Deschaine (VB)
|
Matt Adey (Wayn) WESTY GRANHOLM (MDI)
|
Mattia Rota (Skow) Matt Adey (Wayn)
|
Xavier Deschaine (VB) Kaden Small (Cal)
|
KHANG DUY VINH NGUYEN (FA) Charles Segal (Gree)
|
|
QUINN FEDERLE (Yar) SAM YOON (Fal)
|
|
|
DANIEL LANDRY (Deer) Evan Ankrom (MDI)
|
Logan Tardif (Wat) Liam O'Dwyer (CH)
|
Logan Tardif (Wat) Owen Sevigny (Mt Val)
|
Evan Ankrom (MDI) Carson Zundel (MB)
|
DANIEL LANDRY (Deer) Charles Segal (Gree)
|
|
Logan Tardif (Wat) SAM YOON (Fal)
|
Anton Behuniak (Chev) Liam O'Dwyer (CH)
|
|
JONAH CHEN (EL) Charles Segal (Gree)
|
Nico Fernandez (FA) SAM YOON (Fal)
|
Nico Fernandez (FA) Charles Scribner (Mt. A)
|
Theo Demetriou (Wayn) Charles Segal (Gree)
|
|
|
|